Sepetim
    Sepetinizde Hiç Ürün Bulunmuyor.

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Sitemizde bulunan tüm ürünlerin altında "Sepete Ekle" butonu yer almaktadır. Bu butonu kullanarak bir ürünü toplu olarak ödemek için alışveriş sepetinize ekler ve satın almak için "Ödeme Yap" butonuna tıklayarak sipariş sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki gerekli bilgileri vererek "Ödeme Yap" butonunu açılan pencereye gerekli bilgileri girerek alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

Evet, alışverişlerinizde kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizi ürün bilgisinde yer alan teslimat şartlarına göre belirtilen günde ürünleri aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz.

Tüm ürünlerimiz patentlidir, %100 organik ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Hiç bir yan etkisi yoktur.

 

Bitkiselmacun.net olarak stoklarımız haftalık ya da aylık yenilenmektedir. Tüm ürünlerimiz taze ve yeni üretimdir.

1. Fatura tarihi 30 günü geçmemişse ürünü iade edebilirsiniz.

2. Ürünün orijinal ambalajı bozulmamış ve açılmamış bir şekildeyse iade edebilirsiniz.

3. İade edeceğiniz ürünün koruma bandı açılmamış olmalıdır.

4. Ürünün etiket ve logoları çıkarılmamış olması gerekir.

Alışverişlerinizde havale seçeneğini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Kargo size teslim edildiğinde kolide deformasyon, ıslaklık, ezilme veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde herhangi bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bitkiselmacun.net’e ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Türkiye’nin her yerinden bitkiselmacun.net’i ziyaret ederek gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Ürünü teslim almadan kargo ile firmamıza geri gönderebilirsiniz. Firmamız en kısa sürede size yeni ürünü ulaştıracaktır.

Fatura ile siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine kargo firması ile gönderilmektedir. Adres bilgileriniz faturalama işlemlerinden sonra değiştirilemeyeceğinden bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan ürün siparişini onaylamayınız.

Yeni sipariş vermiş olduğunuz ya da yeni teslim aldığınız ürünlerde değişiklik yapabilirsiniz. Yeni vermiş olduğunuz siparişte değişiklik yapmak için, siparişiniz kargoya verilmeden önce bizimle irtibata geçmeniz ve yeni siparişinizi bildirmeniz gerekmektedir.

Toplam 1 Sayfa Sık Sorulan Soru Arasından 1. Gösteriliyor