Sepetim
    Sepetinizde Hiç Ürün Bulunmuyor.

YENİ ASIR - Bu karışım kışı hastalıksız geçirmeye yardımcı oluyor

YENİ ASIR - Bu karışım kışı hastalıksız geçirmeye yardımcı oluyor

admin - 3 yıl önce

Kış aylarında sıkça görülen grip, nezle, zatürre ve farenjit gibi hastalıklara yakama riskine karşı içerdiği 70 çeşit baharatla hazırlanan macun şifa dağıtıyor. İçerdiği baharatlarla birlikte bal ve pekmezle karıştırılıp hazırlanan macun tansiyon, eklem ağrıları, kolesterol, şeker, mide, mesane, akciğer, sindirim ve kadın hastalıkları gibi birçok hastalığa da iyi geliyor.

 

9 yıl önce evinin mutfağında hazırladığı karışımları, ilk olarak deneme yanılma yoluyla macun haline getiren Cebrail Aslan Topçu, 9 yıl sonra aradığı formülü bularak macun üretmeye başladı. İçerdiği 70 çeşit baharatın yanında bal ve pekmezle harmanlanarak hazırlanan macun birçok hastalığa derman oluyor. Özellikle kış aylarını ağır hastalıklarla geçiren insanlar için adeta şifa kaynağı olan macunun, günde 3 öğün, yemeklerden bir saat önce, bir tatlı kaşığı şeklinde tüketilmesi öneriliyor."BU MACUNU YİYEN İNSAN SOĞUK ALGINLIĞI, NEZLE VE GRİBE HİÇBİR ZAMAN YAKALANMIYOR"Hazırladığı macunların birçok hastalığa iyi geldiğini belirten Topçu, bulduğu özel formülün faydalarını anlatarak, "Vücutlarımızda insanlar, her türlü katkı maddelerini yiyorlar. Bunlar yenildiği zaman bizim vücudumuzda parazitler yapıp toksinler oluşturuyor. İnsanların ölümüne sebep olan nedenlerin yüzde 90'ı bu parazit ve toksinlerden kaynaklanıyor. Bunların vücuttan atılması çok zor. İşte bunlara birebir iyi gelen tek şey bizim Aslanlı Macun. Gerçekten öyle bunu ciddi bir şekilde söylüyorum. Bu macunu yiyen insan, soğuk algınlığı, nezle ve gribe hiçbir zaman yakalanmıyor.

 

Kişi yaz aylarında nasıl normal hayatını sürdürüyorsa sağlıklı olarak, kışın da aynı şekilde sağlıklı sürdürüyor. Vücudun ısısını dengede tutuyor. Ben de birçok hastalığımı bu macun sayesinde atlattım. İnsanlar bu macunları alıp kullandıkları zaman aldıkları sonucu zaten görüyorlar. İzmir'den Van'a Türkiye'nin hemen her ilinden arıyorlar. Bu macun aynı zamanda hücreleri yenilediği için kanı da yeniliyor. Hastalıklara karşı direnci artıyor, metabolizması hızlanıyor, kiloluysa kilo veriyor, tansiyonu varsa dengeliyor 3 ve 6 ay arasında. Bunların hepsi alınmış sonuçlardır" ifadelerini kullandı.
Öte yandan Topçu, macun fiyatlarından da bahsederek, gramajına göre 150 ila 200 lira arasında değiştiğini belirtti. KAYNAK: İHA